Kazimierski plener Agnieszki i Przemka

Z Agnieszką i Przemkiem na plener wybraliśmy krakowski Kazimierz, pełen klimatycznych miejsc, które pasowały do tej przesymaptycznej pary, z jednej strony romantycznej, darzącej się gorącym uczuciem z drugiej zaś trochę zwariowanej. Zaczęliśmy zgodnie z planem pod Kościołem Bożego Ciała, potem jako że sesja była prawie mikołajkowa nie mogło zabraknąć choinki i…
Cóż to by było tyle z zaplanowanych miejsc na plener bo Złota Polska Jesień niestety się skończyła dawno temu i dopadł nas mocny deszcz jak to ostatnimi laty grudzień ma w zwyczaju.
Udało nam się pierwszą nawałnicę przeczekać w ciekawej kamienicy gdzie się działo oj działo, a następnie sesję zdjęciową dokończyliśmy w niezwykle klimatycznej knajpie jaką jest pub „Stajnia” przy ul. Józefa.
Tu pragnę gorąco podziękować właścicielowi za udostępnienie lokalu do zdjęć, bo troszkę zamieszania było
i oczywiście wspaniałej obsłudze. Kochani jeśli kiedyś zabłądzicie w tej okolicy gorąco polecam ten lokal, mam nadzieję, że zdjęcia choć trochę oddają nastrój jaki tam panuje.
Rozpisałem się, a przecież ja jestem tylko fotografem i to moje zdjęcia powinny opowiedzieć tą historię, więc zapraszam:


Komentarze

3 odpowiedzi Kazimierski plener Agnieszki i Przemka

 1. Piotrek dodaje

  Przede wszystkim mega szczescie na twarzach… rewelacja!
  O technice i jakosci zdjec nie pisze bo to wiadomo – perfekcja…:)

 2. MANIEK dodaje

  PANNA MŁODA PIEKNA FOTOGRAF UTALENTOWANY A PAN MŁODY WNIEBOWZIETY – PIEKNE ZDJECIA !!! W MIEJSCU Z KLIMATEM PEŁEN PROFESJONALIZM FOTOGRAFA – SUPER SIĘ OGLADAŁO 😉 GRATULUJĘ PRZEMKOWI PIĘKNEJ ŻONY 😉

 3. Niektóre zdjęcia mają fajną kolorystykę.
  Pozdrawiam

Jeśli chcesz pokazać swoje zdjęcie obok komentarza, powiąż swój adres e-mail ze zdjęciem w serwisie Gravatar.

copyright © 2020 by Sławomir Kruz / realizacja projektu Rafał Olkis