Sławomir Kruz – fotografia ślubna i kreatywna http://slawomirkruz.pl Strona firmowa Mon, 14 Oct 2013 23:29:00 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.2 Jesienne zabawy w parku http://slawomirkruz.pl/jesienne-zabawy-w-parku.html http://slawomirkruz.pl/jesienne-zabawy-w-parku.html#respond Mon, 14 Oct 2013 23:10:42 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=2380 Tegoroczna Polska Złota Jesień nas rozpieszcza, dlatego grzechem byłoby pozwolić żeby sprawdziło się stare przysłowie  że: szewc bez butów chodzi.  Zabrałem więc rodzinkę do parku i zrobiliśmy mały spontan do rodzinnego albumu.

_DSC7116

_DSC7111

_DSC7201

_DSC7142

_DSC7178

_DSC7165

_DSC7135

_DSC7138

]]>
http://slawomirkruz.pl/jesienne-zabawy-w-parku.html/feed 0
Mokry Plener Asi i Arka http://slawomirkruz.pl/mokry-plener-asi-i-arka.html http://slawomirkruz.pl/mokry-plener-asi-i-arka.html#respond Thu, 04 Oct 2012 11:21:20 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1687 Nieczęsto nam fotografom trafia się para która chce „mokry” plener o wschodzie słońca.
Ja miałem przyjemność spotkać Asię i Arka, przesympatyczną parę z Dąbrowy G.
Plener o wschodzie słońca na Pogorii III okazał się strzałem w dziesiątkę, pogoda coprawda nas nie rozpieszczała, bo mimo pięknego wschodu słońca chwilę potem pogoda się załamała i słoneczko jak szybko wyszło tak szybko zaszło za chmurki, a chwilami nawet zaczęło pokrapywać.
Jednak nawet taka sytuacja nie była w stanie zepsuć świetnego humoru Asi i Arkowi, ale też nie przestraszyła ich do porannej kąpieli.
Dużo byłoby opowiadać co się działo w ten lipcowy dzień, ale najlepiej zobaczcie sami.

]]>
http://slawomirkruz.pl/mokry-plener-asi-i-arka.html/feed 0
Plener w Międzylesiu http://slawomirkruz.pl/plener-w-miedzylesiu.html http://slawomirkruz.pl/plener-w-miedzylesiu.html#respond Fri, 25 May 2012 18:59:45 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1632               W kwietniu miałem przyjemność uczestniczyć po raz kolejny na plenerze zorganizowanym przez portal
„Plenery Fotograficzne.pl” Tym razem gościliśmy na zamku w Międzylesiu położonym w Kotlinie Kłodzkiej. Formuła  odbiegała od normy, w porównaniu do poprzednich plenerów ponieważ na zamek zawitała wąska grupa fotografów dokładnie czterech. Mięliśmy przyjemność pracować w grupach dwuosobowych z dwiema modelkami nad którymi czuwała stylistka i wizażystka. Plener ten zaowocował wieloma ciekawymi kadrami których część przedstawiam poniżej.

Modelowały: Agnieszka K.  i Karolina B.

Stylizacja i makeup: Ania G.
]]>
http://slawomirkruz.pl/plener-w-miedzylesiu.html/feed 0
Herbaty Świata http://slawomirkruz.pl/herbaty-swiata.html http://slawomirkruz.pl/herbaty-swiata.html#comments Fri, 09 Mar 2012 14:01:28 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1618 Moje ostatnie zlecenie dla jednego z lokali serwującego herbaty Świata.

Moim zadaniem było zaprezentowanie w atrakcyjny sposób kilku wybranych gatunków herbaty. W kolejności są to: herbata zielona, mieszanka herbat owocowych, mrożona herbata, herbata wędzona oraz herbata kwitnąca.Zdjęcia docelowo będą zdobić wnętrze lokalu.

 

]]>
http://slawomirkruz.pl/herbaty-swiata.html/feed 1
Owoce pleneru w Sarnakach http://slawomirkruz.pl/owoce-pleneru-w-sarnakach.html http://slawomirkruz.pl/owoce-pleneru-w-sarnakach.html#comments Thu, 16 Feb 2012 18:07:17 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1574 W dniach od 9 do 12 lutego miałem przyjemność uczestniczyć w plenerze zorganizowanym przez portal plenerfotograficzny.pl. Ponieważ siarczyste mrozy znad Białorusi nie sprzyjały wychodzeniu na łono przyrody skupiliśmy się na realizacji sesji we wnętrzach Dworu Zabuże, w którym mieszkaliśmy. Nad każdą sesją czuwała genialna stylistka Ania, która wcześniej przygotowała kilka kreacji. Do współpracy organizatorzy zaprosili również dwie przeurocze modelki Anię i Paulinę. Poniżej efekty mojego pobytu w Sarnakach.

 

]]>
http://slawomirkruz.pl/owoce-pleneru-w-sarnakach.html/feed 1
Narzeczeńsko u Anety i Sebastiana http://slawomirkruz.pl/narzeczensko-u-anety-i-sebastiana.html http://slawomirkruz.pl/narzeczensko-u-anety-i-sebastiana.html#respond Thu, 19 Jan 2012 19:33:27 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1159 Aneta i Sebastian to para, której ślub będę miał przyjemność fotografować w lipcu tego roku. Ponieważ skorzystali
z promocji, którą ogłosiłem na jednym z portali ślubnych zaraz po Nowym roku odbyła się ich sesja narzeczeńska.
Co z tego spotkania wyszło oceńcie sami!

]]>
http://slawomirkruz.pl/narzeczensko-u-anety-i-sebastiana.html/feed 0
Kazimierski plener Agnieszki i Przemka http://slawomirkruz.pl/kazimierski-plener-agnieszki-i-przemka.html http://slawomirkruz.pl/kazimierski-plener-agnieszki-i-przemka.html#comments Tue, 20 Dec 2011 16:22:36 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1114 Z Agnieszką i Przemkiem na plener wybraliśmy krakowski Kazimierz, pełen klimatycznych miejsc, które pasowały do tej przesymaptycznej pary, z jednej strony romantycznej, darzącej się gorącym uczuciem z drugiej zaś trochę zwariowanej. Zaczęliśmy zgodnie z planem pod Kościołem Bożego Ciała, potem jako że sesja była prawie mikołajkowa nie mogło zabraknąć choinki i…
Cóż to by było tyle z zaplanowanych miejsc na plener bo Złota Polska Jesień niestety się skończyła dawno temu i dopadł nas mocny deszcz jak to ostatnimi laty grudzień ma w zwyczaju.
Udało nam się pierwszą nawałnicę przeczekać w ciekawej kamienicy gdzie się działo oj działo, a następnie sesję zdjęciową dokończyliśmy w niezwykle klimatycznej knajpie jaką jest pub „Stajnia” przy ul. Józefa.
Tu pragnę gorąco podziękować właścicielowi za udostępnienie lokalu do zdjęć, bo troszkę zamieszania było
i oczywiście wspaniałej obsłudze. Kochani jeśli kiedyś zabłądzicie w tej okolicy gorąco polecam ten lokal, mam nadzieję, że zdjęcia choć trochę oddają nastrój jaki tam panuje.
Rozpisałem się, a przecież ja jestem tylko fotografem i to moje zdjęcia powinny opowiedzieć tą historię, więc zapraszam:


]]>
http://slawomirkruz.pl/kazimierski-plener-agnieszki-i-przemka.html/feed 3
Sesja z Karoliną M. http://slawomirkruz.pl/sesja-z-karolina-m.html http://slawomirkruz.pl/sesja-z-karolina-m.html#respond Tue, 29 Nov 2011 08:10:37 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=1068 W ostatnią sobotę za sprawą dwójki fotografów Ani i Remika miałem ogromną przyjemność pracować z przeuroczą Miss Nastolatek Pomorza – Karoliną M. Sesja odbyła się w starej części Gdańska.
Poniżej kilka wybranych klatek z tej sesji.


]]>
http://slawomirkruz.pl/sesja-z-karolina-m.html/feed 0
Agnieszka i Sebastian – reportaż ślubny http://slawomirkruz.pl/agnieszka-i-sebastian-reportaz-slubny.html http://slawomirkruz.pl/agnieszka-i-sebastian-reportaz-slubny.html#respond Sat, 08 Oct 2011 14:17:46 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=985 Agnieszkę i Sebastiana znacie już ze zdjęć plenerowych. Teraz przyszedł czas na pełny reportaż z ich ślubu + kilka plenerowych niepublikowanych wcześniej. Tak więc bez zbędnego gadania zapraszam do obejrzenia reportażu.


]]>
http://slawomirkruz.pl/agnieszka-i-sebastian-reportaz-slubny.html/feed 0
Plener Agnieszki i Sebastiana http://slawomirkruz.pl/plener-agnieszki-i-sebastiana.html http://slawomirkruz.pl/plener-agnieszki-i-sebastiana.html#comments Sun, 04 Sep 2011 12:57:38 +0000 http://slawomirkruz.pl/?p=862 Po życiowych zawirowaniach czyli wypadkowi i przymusowej przerwie w pracy wracam z nowym materiałem
z ostatniego ślubu przesympatycznej pary: Agnieszki i Sebastiana. Na życzenie Młodych plener odbył się
w kilku lokalizacjach, z założenia miał być spokojny i romantyczny. Czy to się udało oceńcie sami.


]]>
http://slawomirkruz.pl/plener-agnieszki-i-sebastiana.html/feed 1